Filyos Bizim

İnegöl Mobilya ZONGULDAK

İnegöl Mobilya Zonguldak Şubesi olarak , ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye’nin saygın markaları arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam ediyoruz. Rahatlık ve kaliteden ödün vermeden tasarlanan ürünlerini evlerde farklılık yaratmak isteyenler için şıklık ve konforla birleştiren İnegöl Mobilya ZONGULDAK, birbirinden özel modellerini […]

İnegöl Mobilya ZONGULDAK
05 Mayıs 2017 - 9:42 'de eklendi.

İnegöl Mobilya Zonguldak Şubesi olarak , ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye’nin saygın markaları arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam ediyoruz.

Rahatlık ve kaliteden ödün vermeden tasarlanan ürünlerini evlerde farklılık yaratmak isteyenler için şıklık ve konforla birleştiren İnegöl Mobilya ZONGULDAK, birbirinden özel modellerini geniş ürün gruplarında yansıtıyor.

Oturma gruplarından yatak odasına, yemek odasından panel mobilyaya, çocuk ve genç odalarından, bahçe mobilyalarına kadar birbirinden özel koleksiyonlar sunan İnegöl Mobilya ZONGULDAK, binlerce ürünü farklı zevkler ve mekanlar ile buluşturuyor.

Sizlerde Bizi Tercih Edin Kalite ve Uygun Fiyat ile Evinizi Güzelleştirin…

ADRSİMİZ: Fevkani Köprü Altı No:72/A ZONGULDAK
TEL: 0372 268 09 23

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER