Filyos Bizim

Filyos Vadi Projesi İçin Gurbetçi Akını

Filyos Vadi Projesi için kurulumu tamamlanan şantiye ile işlerin hızlanması ve bu kapsamda işçi alımı yapılacağı duyumları ile özellikle gurbetçi Zonguldaklılar bölgeye akın ediyor. İşçi alımları için başvuruların şantiye alanından yapıldığı bilgileri doğrultusunda, yüzlerce gurbetçinin iş başvurusu için memleketlerine geldikleri görülüyor. Ayrıca Zonguldak dışında yaşayan bir çok konuda deneyimli personel bizlere mail, yorum, telefon ile […]

Filyos Vadi  Projesi İçin Gurbetçi Akını
29 Mart 2017 - 11:46 'de eklendi.

Filyos Vadi Projesi için kurulumu tamamlanan şantiye ile işlerin hızlanması ve bu kapsamda işçi alımı yapılacağı duyumları ile özellikle gurbetçi Zonguldaklılar bölgeye akın ediyor.

İşçi alımları için başvuruların şantiye alanından yapıldığı bilgileri doğrultusunda, yüzlerce gurbetçinin iş başvurusu için memleketlerine geldikleri görülüyor. Ayrıca Zonguldak dışında yaşayan bir çok konuda deneyimli personel bizlere mail, yorum, telefon ile ulaşarak bu bölgede işe girmek istediklerini bildiriyorlar.

Gurbetçilerin memlekete geri dönmeyi istemeleri , memleketlerinde çalışmak istemeleri, artık gurbette değil memlekette yaşamak istemeleri en doğal hakları.

Bizde FilyosBizim olarak terk edilmiş bütün köy evlerinde tekrar çorbaların kaynamasını ve insanımızın mutlu , umutlu bir yaşam sürmelerini istiyoruz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER